morskie echa

zabawka

Układanka

Echa Morskie, to projekt wspaniałej graficzki, która dołączyła do teamu Echa Leśne, Bożki Rydlewskiej.
Ta przepiękna kartonowa składanka, to kawałek "dobrej sztuki". Układanka zawiera trzy tekturowe plansze, z których można stworzyć ryby, konika morskiego i zabawną ośmiornicę, ustawić wokół nich muszle i wodorosty. Dodatkowo dołączyliśmy tło dla naszych figurek - obraz bajkowej morskiej krainy.


Kup

Produkt

Zestaw składa się z 3 plansz A4 na których zostało umieszczonych 26 elementów z których można wykonać 4 zwierzątka, a także plansza do aranżacji przestrzeni morskiej. Całość zamknięta jest w estetycznym i wygodnym tekturowym opakowaniu.

Wymiary opakowania 30 cm x 21 cm x 2 cmKup

pościel

Tkanina

Kolekcja tkanin Echa Morskie, zaprojektowana przez Bożkę Rydlewską, to przepiękna, kolorowa i oryginalna opowieść o podmorskich krainach. Te kunsztownie i z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły wykonane rysunki przedstawiające niesamowite morskie stwory, zachwycają nas za każdym razem gdy na nie patrzymy. Konik morski ciągnięty przez rybi zaprzęg, ryby i inne stwory morskie latające, pływające, kryjące się wśród morskich roślin sprawiają, że tkaniny te są naprawdę wyjątkowe.


Lookbook

Pościel dziecięca

Komplet dwustronnej pościeli wykonanej z wysokiej jakości satyny bawełnianej, bezpiecznej dla dziecka i miłej w dotyku. Powłoczki zapinane są na wygodne suwaki.

Zestaw zapakowany w batystowy woreczek. Wszystkie elementy w 100% wyprodukowane w Polsce.

Wymiary: 200 x 150 cm, powłoczka na poduszkę 50 x 60 cm.


Kup