echa leśne

zabawka

Układanka

Bohaterami układanki są występujące w Polsce zwierzęta leśne. Tekturowe i stabilne figurki dzieci mogą dowolnie składać i konfigurować. Oryginalne zwierzaki zaprojektowane przez Malwinę Konopacką zachęcają do samodzielnej i kreatywnej zabawy.

Dzieci mogą je ustawiać i łączyć ze znanymi sobie bajkami, opowieściami czy wierszykami (np. Jana Brzechwy czy Juliana Tuwima) lub spontanicznie tworzyć własne scenki, których bohaterami są jeż, wilk lub sowa.

Kup

Produkt

Zestaw składa się z 3 plansz A4 na których zostały umieszczone 52 elementy.

Zabawka dla dzieci w wieku 3-8 lat, w 100% wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości tektury.

Wymiary opakowania – 30 cm x 21 cm x 2 cmKup

pościel i śpiworki

Tkanina

Nasze zabawki ze zwierzętami zostały bardzo ciepło przyjęte przez dzieci i rodziców. Dlatego uznaliśmy, że warto aby tak lubiane i dopracowane graficznie postaci zostały z nami na dłużej.

Zdecydowaliśmy, że w oparciu o grafikę z naszych zabawek stworzymy oryginalne tkaniny. Powstały według wzoru również zaprojektowanego przez Malwinę Konopacką.


Lookbook

Pościel dziecięca

Komplet dwustronnej pościeli wykonanej z najwyższej jakości satyny bawełnianej, bezpiecznej dla dziecka i miłej w dotyku. Kołdra posiada praktyczną kieszeń na dziecięce skarby. Powłoczki zapinane są na wygodne suwaki.

Zestaw jest zapakowany w batystowy woreczek. Wszystkie elementy w 100% wyprodukowane w Polsce.

Wymiary: 200 x 150 cm, powłoczka na poduszkę 50 x 60 cm.


Kup

Śpiworek przedszkolaka

Twoje dziecko pokocha leżakowanie. Połączenie bawełnianej satyny i mięciutkiego polaru gwarantuje dobry wypoczynek dla Twojej pociechy. Śpiworek posiada praktyczną kieszeń na dziecięce skarby.

Zestaw jest zapakowany w batystowy woreczek. Wszystkie elementy w 100% wyprodukowane w Polsce.

Wymiary: 110 x 60 cm, powłoczka na poduszkę 40 x 40 cm.


Kup

piżamy

Tkanina

Wiemy jak ważne jest, by sen dawał wypoczynek, a moment zasypiania i budzenia był dla dzieci przyjemny. Chcemy aby dziecięce sny były kolorowe i pełne radości.

Ze starannie dobranych surowców, po  procesie barwienia, drukowania i szycia powstała nasza kolekcja piżamek.

Możesz wybierać pomiędzy wzorami w sarenki, dziki lub misie.Lookbook

Piżamy dziecięce

Dwuczęściowe piżamy w trzech kolorach. Piżama wykonana z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku dzianiny bawełnianej typu interlock.

Płócienny worek, w który pakujemy każdą z naszych piżam, świetnie sprawdzi się w przedszkolu. Wszystkie elementy ręcznie i w 100% wyprodukowane w Polsce.

Dostępne rozmiary: 98-104 (3-4 lata), 110-116 (4-5 lat), 122-128 (5-6 lat).Kup