kosmiczne echa

zabawka

Układanka

Kosmiczne Echa to druga układanka marki Echa Leśne, zaprojektowana przez Tymka Jezierskiego. Tym razem z tektury dzieci mogą zbudować stację kosmiczną, rakiety i satelitę.

Różne możliwości łączenia elementów dają pole do popisu wyobraźni i kreatywności małych konstruktorów. Dzięki samoprzylepnym wieszakom istnieje możliwość powieszenia kosmicznych pojazdów jako stałej dekoracji dziecięcego pokoju.Kup

Produkt

Zestaw składa się z trzech plansz A4, wykonanych z ekologicznej tektury, zawierających 36 elementów.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od trzeciego roku życia.

Wymiary opakowania 30 cm x 21 cm x 2 cmKup

pościel i śpiworki

Tkanina

Tymek Jezierski zaprojektował tkaninę na pościel w formie fantastycznej historyjki.

Możesz wyobrazić sobie, że właśnie znalazłeś się w bazie stacji kosmicznej, gdzie ruszają prace nad najnowszym pojazdem. Każda historia na temat kosmosu jest niesamowita – spanie pod tak fantastyczną pościelą gwarantuje niesamowite i barwne sny, a rodzicom stwarza mnóstwo pomysłów na tworzenie zabawnych historii na dobranoc.


Lookbook

Pościel dziecięca

Komplet dwustronnej pościeli wykonanej z wysokiej jakości satyny bawełnianej, bezpiecznej dla dziecka i miłej w dotyku. Kołdra posiada praktyczną kieszeń na dziecięce skarby. Powłoczki zapinane są na wygodne suwaki.

Zestaw zapakowany w batystowy woreczek. Wszystkie elementy w 100% wyprodukowane w Polsce.

Wymiary: 200 x 150 cm, powłoczka na poduszkę 50 x 60 cm.


Kup

Śpiworek przedszkolaka

Twoje dziecko pokocha leżakowanie. Połączenie bawełnianej satyny i mięciutkiego polaru gwarantuje dobry wypoczynek dla Twojej pociechy. Śpiworek posiada praktyczną kieszeń na dziecięce skarby.

Zestaw jest zapakowany w batystowy woreczek. Wszystkie elementy w 100% wyprodukowane w Polsce.

Wymiary: 110 x 60 cm, powłoczka na poduszkę 40 x 40 cm

Kup